Доставка і оплата

Увага: Безкоштовна доставка будь-якого товару (сукупності товарів), в тому числі акційного, загальною вартістю більше 1000 грн.

Умови доставки:
Відправлення товару здійснюється на протязі 2-3 днів після узгодження умов оплати і доставки товару з менеджером магазину.

Доставка здійснюється по всій території України (крім Криму та окремих регіонів Донецької та Луганської областей) через службу кур’єрської доставки «Нова пошта». Можлива доставка іншими компаніями перевізниками по бажанню клієнта, що обговорюється окремо з менеджером магазину.

Перед відправкою товару працівники компанії перевіряють товар на працездатність та цілісність упаковки і комплектації. При відправці товару ми страхуємо товар в перевізника на повну суму.

При отриманні товару в пунктах видачі перевізника необхідно мати документи, що засвідчують особу (для юр. особ – також оригінал доручення ) та номер накладної. Ми рекомендуємо перевіряти цілісність упаковки та відсутність зовнішніх пошкоджень на місці, при отриманні товару у відділенні служби доставки. У разі виявлення пошкоджень або порушень в упаковці товару вимагайте складення акту з документацією типу пошкоджень, та повідомте нас.

При отриманні товару слід враховувати, що компанії перевізники, крім плати за перевезення , беруть комісійний збір за послугу зворотної доставки коштів (при умові, що товар не був попередньо оплачений).

Умови повернення/обміну товару
Повернення» (далі Закон).
Споживач має право на обмін/повернення товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.
Наш магазин дає можливість обміняти/повернути товар впродовж 30 днів, при умові виконання всіх умов Закону:
– Присутні всі документи на товар (гарантійний талон, інструкції, документ, що підтверджує факт купівлі);
– Збережений першопочатковий вигляд товару, збереженими залишились всі ярлики, наклейки та інші приналежності товару в незмінному вигляді;
– Товар не використовувався.
– Інше згідно діючого Закону України «Про захист прав споживачів».
По питаннях обміну/поверненню товару зв’яжіться з менеджером магазину по інформації наданій в розділі «Контакти».